Sestdien, 18.janvārī Vācijā, Altenbergas trasē tika aizvadītas Pasaules kausa izcīņas 8.posma pamatsacensības kamaniņu sportā, un vīru konkurencē Latvijas izlase pirmo reizi šinī sezonā pilnā sastāvā – Mārtiņš Rubenis, Kristas Mauriņš, Inārs Kivlenieks un Artūrs Dārznieks.

Kā informēja Latvijas Kamaniņu sporta federācija, 31 vīru konkurencē ātrākais no latviešiem pirmajā braucienā bija Kristaps Mauriņš, kurš finišēja precīzi 55,000 sekundēs un ierindojās 15.vietā. Piecas pozīcijas zemāk (20.v.) nostājās Mārtiņš Rubenis – 55,111 sekundes. Inārs Kivlenieks pirmajā braucienā uzrādot laiku 55,480 sekundes ierindojās 28.vietā, bet mūsu jaunākais izlases dalībnieks Artūrs Dārznieks finišēja pēc 55,700 sekundēm un ieņēma vienu vietu zemāk – 29.

Savu sniegumu par 0,114 sekundēm otrajā braucienā uzlaboja Mārtiņš Rubenis – 54,997 sekundēm, un, uzrādot 14.labāko laiku braucienā, PK 8.posmā nostājās 17.pozīcijā. Divu braucienu summā sacensību uzvarētājam Fēliksam Loham no Vācijas Rubenis piekāpās par 1,187 sekundi.

K.Mauriņš otro braucienu veica līdzvērtīgi pirmajam – 55,350 sekundēs un divu braucienu summā Fēliksam Loham zaudēja 1.429 sekundes, ierindojoties 19. pozīcijā. Ināram Kivleniekam otrais brauciens izdodevās labāk – 55,081 sekundes un divu braucienu summā ierindojās 25.vietā. A.Dārznieks finišēja pēc 55,940 sekundēm un divu braucienu summā ierindojās 31. vietā.

Viessmann Pasaules kausa 8.posms vīri (31 sportists)
1. Loch, Felix (GER) - 1:48.921
2. Demchenko, Albert (RUS) - 1:49.223
3. Langenhan, Andi (GER) - 1:49.479

17. Mārtiņš Rubenis (LAT) - 1:50.108
19. Kristaps Mauriņš (LAT) - 1:50.350
25. Inārs Kivlenieks (LAT) - 1:50.561
31. Artūrs Dārznieks (LAT) - 1:51.640