Fоtо: Luge Latvia

Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods svētdien Siguldā izcīnīja otro vietu Pasaules kausa astotajā posmā, nenosargājot pirmajā braucienā iekrāto pārsvaru, kamēr Gints Bērziņš ieņēma sesto pozīciju.

Pasaules kausa debitants Roberts Dreimanis bija 18. pēc diviem braucieniem, savukārt Kaspars Rinks, kurš pirmajā braucienā ierindojās 26. vietā, vēl aizvadīs otro braucienu.

Uzvaru izcīnīja Vācijas kamaniņu braucējs Fēlikss Lohs, kurš pēc pirmā brauciena bija otrais aiz Aparjoda, bet otrajā izcīnīja uzvaru, latvieti summā pārspējot par 0,059 sekundēm. Trešo vietu izcīnīja vācietis Makss Langenhans, kurš Loham zaudēja 0,312 sekundes.

Langenhanam ar trešo vietu pietika, lai nodrošinātu uzvaru Pasaules kausa kopvērtējumā.

Bērziņš uzvarētājam zaudēja 0,574 sekundes, bet Dreimanis atpalika 3,124 sekundes.

Aparjods savā mājas trasē aizvadīja labu pirmo braucienu, finišējot 47,841 sekundē, vicelīderis Lohs bija 0,046 sekundes lēnāks, bet austrietis Dāvids Glairšers atpalika 0,111 sekundes.

Bērziņš bija 0,366 lēnāks par Aparjodu, Pasaules kausa debitants Dreimanis atpalika 1,683 sekundes, bet Rinks trases vidusdaļā rupji kļūdījās, kā dēļ Aparjodam zaudēja 4,248 sekundes un apsteidza tikai divus no finišējušajiem konkurentiem.

Otrajā braucienā Aparjods bija lēnāks par savu ciešāko konkurentu, kā dēļ braucienā Loham piekāpās par 0,015 sekundēm, Bērziņš bija piektais ātrākais, bet Dreimanis uzrādīja 18.rezultātu.

Pēc tam no plkst.14.15 sāksies Sprinta kausa sacensības, kurās startēs labākie 15 sportisti no pamatsacensībām.

Sacensībās ir pieteikušies startēt 135 sportisti no 16 valstīm.

Pasaules kausa sezona tiks noslēgta nākamajā nedēļas nogalē ar vēl vienu posmu Siguldā.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !