Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs pirmdien Eiropas čempionātā palika soli no goda pjedestāla, 20 km individuālajā distancē ieņemot ceturto vietu.

Rastorgujevs šautuvē pieļāva divas kļūdas un trešās vietas ieguvējam, bulgāram Krasimiram Anevam finišā zaudēja 24,5 sekundes. Arī bulgāram palika nesašauti divi mērķi.

Eiropas čempionāta zelta medaļu ieguva ukrainis Artjoms Prima, kurš šautuvē pieļāva vienu kļūdu un trasi veica 58 minūtēs un 53 sekundēs. Rastorgujevs uzvarētājam zaudēja 55,6 sekundes.

Sudraba medaļa tika krievu biatlonistam Jevgeņijam Ustjugovam, kurš bija ļoti ātrs slēpošanā, taču šautuvē pieļāva trīs kļūdas. Viņš finiša Primam piekāpās 9,7 sekundes.

Eiropas čempionātā, kas šogad notiek Itālijā, piedalās sportisti līdz 26 gadu vecumam.