Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs Norvēģijā Pasaules kausa izcīņas septītajā posmā svētdien izcīnīja 28.vietu savās pirmajās sacensībās masu startā.

15 kilometru garo distanci Rastorgujevs veica 43 minūtēs un 47 sekundēs, šaušanās pieļaujot astoņas kļūdas. Uzvarētājam čeham Ondrejam Moravecam Latvijas biatlonists zaudēja trīs minūtes un 59,1 sekundi.

Moravecam, kurš šāva ar vienu kļūdu, 13,7 sekundes zaudēja francūzis Martēns Furkads, kurš šāva ar trim kļūdām, bet trešajā vietā ierindojās Eriks Lesers no Vācijas (+16,8).

Septītā posma sprinta sacensībās Rastorgujevs izcīnīja desmito vietu, bet iedzīšanā viņš ierindojās 13.pozīcijā.

Pasaules kausa kopvērtējumā Rastorgujevs ar 161 punktu ieņem uz 39.vietu kopvērtējumā, kamēr līderis ar 1012 punktiem ir Furkads.