Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs otrā Pasaules kausa izcīņas posmā Hohfilcenē 10 kilometru sprintā ierindojās 36. vietā.

Pēc pirmās šautuves, kurā Rastorgujevs aizklāja visus mērķus, viņš trasē devās kā septītais ātrākais. Pirms otrās šautuves Latvijas sportists pazaudējis vienu pozīciju, noslīdot uz astoto vietu, taču saglabāja izredzes uz labāko desmitnieku. Diemžēl otrajā ugunslīnijā Rastorgujevs nesašāva divus mērķus un atkrita uz 26. vietu. Finišā viņam 36. vieta. Roberts Slotiņš nesašāva trīs mērķus un ierindojās 102. vietā (+3:45,1), Ingus Deksnis finišēja 106. pozīcijā (četri nesašauti mērķi, +4:33,3).

Uzvarēja šai disciplīnā vācietis Simons Šemps, kurš sašāva visus desmit mērķus un trasi veica 25 minūtēs un 52,3 sekundēs. Otrais palika francūzis Martins Furkāds ar vienu nesašautu mērķi un finišu 9,9 sekundes aiz vācieša. Trešajā vietā - norvēģis Tarjejs Bē, kurš arī šāva precīzi un zaudēja uzvarētājam 18,9 sekundes.