Latvijas jaunais biatlonists Rūdis Balodis piektdien Francijā izcīnīja 24.vietu Starptautiskās Biatlona savienības (IBU) junioru kausa 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās.

Par šo sacensību uzvarētāju, finišu sasniedzot pēc 35 minūtēm un 40 sekundēm, kļuva Krievijas pārstāvis Saids Halili, kurš šaušanā nesašāva trīs mērķus. Tikmēr Balodis, iedzīšanu sākdams no 31. vietas, ugunslīnijā kļūdījās trīs reizes un no uzvarētāja atpalika par četrām minūtēm un 12,9 sekundēm.

Savukārt Edgars Mise pamanījās nesašaut septiņus mērķus un ieņēma 31. pozīciju starp 59 finišu sasniegušajiem biatlonistiem.

Vēlāk desmit kilometru iedzīšanu aizvadīja arī meitenes, kur labākā no Latvijas bija Sanita Buliņa - viņa ar iespaidīgām 12 kļūdām šaušanā palika 35. vietā. Ieva Pūce pieļāva astoņas kļūdas, taču ieņēma tikai 44. pozīciju.

Iedzīšanas sacensībām vajadzēja notikt sestdien, taču slikto laikapstākļu dēļ tās pārceltas uz piektdienu.