Latvijas biatlonists Renārs Birkentāls piektdien izcīnīja sesto vietu Starptautiskās Biatlona savienības (IBU) Junioru kausa sacensībās 15 kilometru distancē.

Birkentāls, kurš startēja ar 22.numuru, pieļāva pa divām kļūdām otrajā un ceturtajā šaušanā, kā rezultātā uzvarētājam Vācijas sportistam Dariusam Lodlam zaudēja minūti un 2,2 sekundes. Latvietis bija otrs ātrākais sportists trasē, bet, ieskaitot šautuvē pavadīto laiku, viņš bija pirmais.

Otro vietu izcīnīja Ukrainas biatlonists Stepans Kinašs, kurš nevienu reizi nekļūdījās, taču vācietim piekāpās 12 sekundes. Labāko trijnieku noslēdza itālis Elia Dzeni, kurš, kļūdoties vienu reizi otrajā šaušanā, no uzvarētāja atpalika 36,2 sekundes.

Imants Maļina un Reinis Volbergs, kuri bija pieteikti sacensībām, nestartēja.

Šodien plkst.15. notiks sacensības juniorēm 12,5 kilometru distancē, kurās startēs Inese Golubeva, Sandra Buliņa, Solvita Maļina, Estere Volfa un Elza Bleidele.

Citi Latvijas biatlonisti šodien aizvada Pasaules kausa biatlonā sacensības Austrijā Hohfilcenē.

Turpat Martellā-Martello ielejā nākamajā nedēļā notiks vēl viens IBU Junioru kausa posms.