Foto: Zigismunds Zālmanis (NIKON)

Turpinot tradīcijas, portāls "Delfi" sadarbībā ar "Latvijas Gada balva sportā" organizētājiem - Latvijas Olimpisko komiteju un Igo Japiņa aģentūru - arī šogad rīko līdzjutēju balsojumu par gada populārāko sportistu vai sportisti.

"Latvijas Gada balvas sportā 2015" balsojums par 2015.gada populārāko sportistu/sportisti risināsies no 25. novembra līdz 22.decembrim portālā DELFI un www.olimpiade.lv.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad balsojums risināsies divos posmos. Pirmajā posmā balsot varēs no 25. novembra līdz 10. decembra pusnaktij. Pirmajā posmā balsojuma anketā iekļauti 13 sportisti, no kuriem aicinām balsot par vienu. Pretendentu sarakstā iekļauti Latvijas gada balva sportā nomināciju "Labākais Latvijas sportists", "Labākā Latvijas sportiste" un "Labākais tehnisko sporta veidu sportists" kandidāti.

Pirmā posma rezultāti tiks paziņoti 11. decembrī, kad arī sāksies otrā kārta. Otrajā kārtā līdzjutēji varēs balsot par kādu no trīs populārākajiem sportistiem - tiem trijiem, kuri pirmajā kārtā iegūs visvairāk balsis. Otrās kārtas balsošana noslēgsies 22.decembra pusnaktī, bet 2015. gada Latvijas populārākā sportista vārds tiks paziņots "Gada balvas sportā 2015" svinīgajā apbalvošanas ceremonijā 23. decembrī.

Lai iegūtu objektīvākus rezultātus, 12 stundu laikā no vienas IP adreses var nobalsot vienu reizi. Portāls "Delfi" un balsojuma rīkotāji patur tiesības pārbaudīt rezultātus un dzēst negodīgi veiktos balsojumus.

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) un Igo Japiņa Sporta aģentūra jau 11. reizi rīko nozīmīgāko sporta balvu pasniegšanas ceremoniju Latvijas Gada balva sportā, kura šā gada 23. decembrī notiks Latvijas Dzelzceļa muzejā. Tradicionāli ar svinīgo ceremoniju "Latvijas Gada balva sportā" tiek pielikts punkts aizejošajam sporta gadam, sveikti mūsu valsts izcilākie gada sportisti, treneri un komandas, kā arī atzīmēti spilgtākie sporta notikumi.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!