ASV pilsētā Soltleiksitijā notiekošajā 2013.gada pasaules sprinta daudzcīņas čempionātā ātrslidošanā Latvija sportists Haralds Silovs 1000 metru distancē izcīnīja trešo vietu un sasniedza Latvijas rekordu 500 metru distancē.

Sacensību otrajā dienā viņš 1000 metru slidojumā sasniedza laiku minūte 7,72 sekundes, zaudējot tikai nīderlandiešiem Heinsam Oterspēram un Mihelam Mulderam.

Savukārt 500 metros viņš sasniedza 26.rezultātu, taču sasniedza jaunu valsts rekordu - 35,32 sekundes. Iepriekšējo rekordu Silovs laboja par 0,23 sekundēm.

Četru distanču summā Silovs ieguva 138,515 punktus (arī jauns Latvijas rekords), kopvērtējumā ierindojoties 18.pozīcijā.

Jau ziņots, ka sacensību pirmajā dienā Silovs 1000 metru distancē sasniedza jaunu Latvijas rekordu un ieņēma otro vietu, bet 500 metros ierindojās 30. pozīcijā.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Mihels Mulders no Nīderlandes, bet otrajā vietā ierindojās soms Peka Koskela. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa vēl viens Nīderlandes sportists Heins Oterspērs.