Par pasaules čempionu kalnu slēpošanas superkombinācijā pirmdien kļuva amerikāņu sportists Teds Ligetijs, izcīnot jau savu otro titulu.

28 gadus vecais Ligetijs sākotnēji pirmdien sasniedza sesto rezultātu nobraucienā, bet vēlāk viņš bija otrais ātrākais slalomā un ar to bija pietiekami, lai tiktu pie ļoti pārliecinošas uzvaras.

Divu disciplīnu summā Ligetijs par 1,15 sekundēm apsteidza horvātu veterānu Ivicu Kosteliču, bet vēl par divām simtdaļām atpalika austrietis Romeds Baumans, kurš bija ātrākais nobraucienā.

Pagājušajā nedēļā Ligetijs pārsteidzoši kļuva par pasaules čempionu supergiganta disciplīnā.

Tāpat savas karjeras laikā amerikāņu sportists izcīnījis uzvaras 2011.gada pasaules čempionātā milzu slaloma disciplīnā, kā arī kļuvis par olimpisko čempionu kombinācijā 2006.gadā Turīnā.

Kosteličam šī ir trešā medaļa karjerā pasaules čempionātos, turklāt pirmo viņš izcīnīja tieši pirms desmit gadiem, kad triumfēja slalomā.

Tikmēr divkārtējais pasaules junioru čempions Baumans līdz šim pieaugušo pasaules čempionātos bija izcīnījis vien vienu medaļu komandu sacensībās.

Kā ziņots, Latvijas sportists Roberts Rode superkombinācijā nespēja finišēt nobrauciena disciplīnā.

Pasaules čempionāts kalnu slēpošanā Šlādmingas pilsētā Austrijā risināsies līdz svētdienai.