Latvijas distanču slēpotājs Indulis Bikše sestdien Šveicē izcīnīja 71.vietu Pasaules kausa (PK) trešā posma sprinta kvalifikācijas sacensībās brīvajā stilā, neiekļūdams finālā.

Latvijas distanču slēpotājs Indulis Bikše sestdien Šveicē izcīnīja 71. vietu Pasaules kausa (PK) trešā posma sprinta kvalifikācijas sacensībās brīvajā stilā, neiekļūdams finālā.

Bikše 1,5 kilometru garo distanci veica divās minūtēs un 39,75 sekundēs, uzrādot 71.rezultātu starp 74 sportistiem un nopelnot 121,65 FIS punktus.

Vīru konkurencē uzvaru kvalifikācijas sacensībās izcīnīja francūzis Likā Šanavā, kurš Bikši apsteidza par 16,17 sekundēm.

Finālsacensībām kvalificējās 30 labākie sportisti, finālā uzvarot norvēģim Juhannesam Hesflotam Klebo, kurš apsteidza francūzi Šanavā un vēl vienu norvēģi Hovaru Solosu Taugbēlu.

Sezonas ievadā Bikše Somijā notikušajā Pasaules kausa pirmajā posmā izcīnīja pirmspēdējo 82.vietu, bet otrajā posmā sprinta disciplīna netika iekļauta.

Šajā posmā dāmu konkurencē Latvija nebija pārstāvēta, bet uzvaru izcīnīja amerikāniete Sofija Kaldvela.

Svētdien paredzētas sacensības ar slēpojumu klasiskajā stilā, kur dāmas spēkosies desmit kilometru distancē, bet vīri par pieciem kilometriem garākā.