Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā pirmdien latviešu vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētā Hantimansijskas "Jugra" izbraukumā ar rezultātu 3:2 (0:1, 2:1, 0:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja Novosibirskas "Sibirj", kuras rindās spēlē Latvijas aizsargs Artūrs Kulda.

Pagarinājuma pirmajā minūtē četru minūšu noraidījumu par bīstamu spēli ar augsti paceltu nūju saņēma Kulda, un "Jugra" komandas spēlētājs Antons Buts vairākumu izmantoja, garantējot savai komandai uzvaru.

"Jugra" vārtus šajā mačā sargāja Masaļskis, kurš atvairīja 20 no 22 pretinieku metieniem.

Tikmēr Kulda laukumā pavadīja 20 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā izdarīja četrus metienus, kā arī nopelnīja iepriekš minēto noraidījumu.

Uzvarētājiem vēl vārtus guva Igors Skorohodovs un Rinats Ibragimovs, bet "Sibirj" rindās abas reizes precīzs bija Jonass Enlunds.