Rekordilgu spēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa pirmajā kārtā pirmdien aizvadīja Miķeļa Rēdliha pārstāvētā vienība Jaroslavļas "Lokomotiv" un Čerepovecas "Severstaļ".

Sērijas ceturtajā spēlē Čerepovecā vietējais "Severstaļ" uzvarēja trešajā pagarinājumā ar 3:2, panākot sērijā līdz četrām uzvarām jau 3-1. Sērijas nākamā spēle 28.februārī notiks Jaroslavļā.

Rēdlihs rekordilgajā spēlē gan piedalījās tikai nedaudz. Latviešu uzbrucējs laukumā bija vien 3:25 minūtes, un kopš otrā perioda sākuma laukumā vairs nedevās.

Uzvaras vārtus "Severstaļ" labā trešā pagarinājuma 19.minūtē guva Deniss Kazionovs. Kopumā spēle ilga 118:48 minūtes.

Līdz šim ilgāko spēli KHL vēsturē 2011.gada 15.martā aizvadīja Magņitogorskas "Metallurg" un Omskas "Avangard". Toreiz Gagarina kausa ceturtdaļfināla ceturtajā mačā "Avangard" uzvarēja ar 3:2, bet spēle ilga 109:11 minūtes.