Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfinālā piektdien Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas "Avangard" nonāca uzvaras attālumā nākamās kārtas sasniegšanas.

"Avangard" savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja Novosibirskas "Sibirj" vienību, kuru pārstāv cits Latvijas aizsargs Artūrs Kulda, sērijā izvirzoties vadībā ar 3-2.

Šajā mačā Pujacs laukumā pavadīja 19 minūtes un 25 sekundes, bet Kulda nospēlēja 25 minūtes un 42 sekundes, kas bija lielākais spēles laiks komandā, un izdarīja vienu metienu pa vārtiem.

Omskas komandai uzvaras vārtus guva pagarinājuma devītajā minūtē guva Dmitrijs Sjomins, kamēr vārtsargs Kari Ramo atvairīja visus 30 "Sibirj" metienus.

Sērijas nākamā spēle notiks Novosibirskā.