Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfinālā starp Artūra Kuldas pārstāvēto Novosibirskas "Sibirj" un Omskas "Avangard", kurā spēlē Georgijs Pujacs, būs septītā spēle.

Sērijas sestajā mačā "Sibirj" ar rezultātu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) apspēlēja "Avangard", izlīdzinot rezultātu sērijā 3-3. Austrumu konferences pusfinālists noskaidrosies septītajā mačā svētdien, Omskā.

Kulda šajā mačā nospēlēja 21 minūti un 13 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, kamēr Pujacs laukumā pavadīja 17 minūtes un 26 sekundes, izceļoties ar diviem metieniem un divām soda minūtēm.

Uzvarētājiem vārtus guva Jonass Enlunds, Kristians Kurdročs un Stepans Saņņikovs, bet "Sibirj" vārtsargs Džefs Glass atvairīja visus 36 pretinieku metienus.

Pusfinālā šī pāra uzvarētājam būs jāspēkojas ar Laura Dārziņa pārstāvēto Kazaņas "Ak Bars".