Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Čeļabinskas "Traktor" latviešu uzbrucējs Lauris Dārziņš trešdien veica rezultatīvu piespēli sevis pārstāvētās komandas vienīgajā vārtu guvumā pret Magņitogorskas "Metallurg".

"Traktor" vienībā Magņitogorskā notiekošajā Ivana Romazana piemiņas turnīra trešajā spēlē pārliecinoši piekāpās laukuma saimniekiem "Metallurg" ar rezultātu 1:5 (0:1, 1:2, 0:2).

Dārziņš asistēja komandas vienīgo vārtu guvumā otrā perioda otrajā minūtē, kad precīzs bija Andrejs Popovs, izlīdzinot rezultātu 1:1.

Kopumā Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 16 minūtes un trīs sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa "Metallurg" vārtiem. Dārziņš tika pie iespējas mest arī pēcspēles metienu sērijā, kur viņam arī izdevās pārspēt pretinieku vārtsargu.

Kā ziņots, turnīra pirmajā spēlē pret latvieša Gunta Galviņa pārstāvēto Hantimansijskas "Jugra" vienību Dārziņš guva vārtus un veica vienu rezultatīvu piepēli.

"Traktor" turnīru noslēdza trešajā vietā, bet tajā triumfēja "Metallurg".

Tikmēr citā šī pārbaudes turnīra mačā Galviņa pārstāvētā "Jugra" pēcspēles metienos ar 4:3 (1:1, 1:2, 1:0, 0:0, 1:0) pārspēja Kazahstānas klubu Astanas "Baris", taču tas neglāba Latvijas hokejista pārstāvēto komandu no pēdējās vietas ieņemšanas četru komandu konkurencē.

Galviņš laukumā pavadīja 12 minūtes un 51 sekundi, vienreiz metot pa pretinieku vārtiem.

Dārziņš pagājušās sezonas Gagarina kausa finālisti "Traktor" pārstāv kopš jūnija, kad tika aizmainīts no Kazaņas vienības "Ak Bars".

Savukārt Galviņš pēc piecām Rīgas "Dinamo" komandā pavadītajām sezonā "Jurga" vienībā maijā nokļuva pēc maiņas darījuma. Hokejists pēc pagājušās sezonas beigām pats izteica vēlmi spēlēt kādā citā KHL komandā.