Spēcīgais Sanktpēterburgas SKA klubs pirmdien sarūgtināja Jaroslavļas līdzjutējus, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences pusfināla ceturtajā sērijā ar 6:1 (3:0, 2:1, 1:0) sagraujot vietējo "Lokomotiv", ko pārstāv Latvijas izlases hokejisti Miķelis Rēdlihs un Jānis Sprukts.

Piedzīvojuši zaudējumu iepriekšējā sērijas mačā, SKA jau pēc pirmā perioda panāca triju vārtu pārsvaru, vēl divus vārtus gūstot otrajā trešdaļā. Trešo periodu Kērtisu Stenfordu "Lokomotiv" vārtos nomainīja Vitālijs Koļesņiks, kurš ielaida vēl vienu ripu. SKA labā izcēlās Antons Mališevs, Tonijs Mortensons (vairākumā), Vadims Šipačovs, Aleksandrs Barabanovs, Viktors Tihonovs (vairākumā), Iļja Kovaļčuks (vairākumā).

"Goda vārtus" Jaroslavļas kluba labā guva Jegors Jakovļevs.

Miķelis Rēdlihs šai spēlē laukumā pavadīja 14 minūtes un sešas sekundes un nopelnīja vienu noraidījumu, bet Jānis Sprukts - 12 minūtes un 26 sekundes. Jānis bloķēja vienu metienu un izdarīja vienu spēka paņēmienu.

Rezultāts šai pusfināla sērijā atkal ir neizšķirts 2-2. Piektā spēle risināsies trešdien Sanktpēterburgā.