Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā šosezon pirmos vārtus trešdien guva Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda, bet ar pirmo rezultatīvo piespēli sezonā izcēlās Oskars Bārtulis.

Kulda trešdien guva savus pirmos vārtus sezonā, bet viņa pārstāvētā komanda Ufas "Salavat Julajev" ar 2:3 (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 0:1) pēcspēlēs metienu sērijā zaudēja Čeļabinskas "Traktor". Kulda pirmā perioda 15.minūtē ar spēcīgu metienu no zilās līnijas guva mačā pirmos vārtus.

Tikmēr Bārtulis ar rezultatīvu piespēli sekmēja "Baris" uzvaru 2:1 pār Toljati "Lada". Bārtulis asistēja "Baris" pirmo vārtu guvumā, palīdzot izlīdzināt rezultātu 1:1. Visā spēlē Bārtulis lakumā bija 20:22 minūtes, nopelnīja arī divas soda minūtes un veica vienu metienu pa vārtiem.