Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē pirmdien Maskavas "Dinamo" komandai uzvaras vārtus palīdzēja gūt latviešu uzbrucēji Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš.

Maskavas "Dinamo", kuru trenē Latvijas speciālisti Harijs Vītoliņš un Viktors Ignatjevs, izbraukumā ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0, 0:0) pārspēja Podoļskas "Vitjazj".

Spēles 49.minūtē Karsums un Daugaviņš ar rezultatīvām piespēlēm palīdzēja uzvaras vārtu autoram Dmitrijam Višņevskim.

Karsums šajā mačā laukumā pavadīja 18:51 minūti, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku metienu. Karsumam šajā sezonā 23 spēlēs ir divi gūti vārti un trīs rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Daugaviņš nospēlēja 16:06 minūtes, metienus pa vārtiem neizdarīja, uzvarēja vienā no septiņiem iemetieniem un bloķēja vienu pretinieka metienu. Daugaviņš šajā sezonā ir nospēlējis 25 spēles, guvis deviņus vārtus un izdarījis 10 rezultatīvas piespēles.

Maskavas "Dinamo" vārtsargs Aleksandrs Jerjomenko atvairīja visus 24 pretinieku metienus.