Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" svētdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā ar rezultātu 2:1 (2:0, 0:1, 0:0) uzvarēja latviešu speciālista Pētera Skudras trenēto Ņižņijnovgorodas "Torpedo".

Mača 16.minūtē Rīgas "Dinamo", realizējot vairākumu, izvirzījās vadībā. No aizvārtes precīzu piespēli izdarīja Kails Vilsons, un Miks Indrašis izvirzīja vadībā mājiniekus. Savukārt 32 sekundes pirms pirmā perioda beigām Kaspars Saulietis dubultoja rezultāta pārsvaru.

Otrā trešdaļa sākās ar Oskara Cibulska noraidījumu un "Torpedo" hokejista Jūso Hietanena vārtu guvumu vairākumā. Perioda turpinājumā cīņa bija līdzīga un rezultāts trešdaļā vairs nemainījās. Noslēdzošajās 20 minūtēs laukumā komandas spēkojās līdzīgi, bet vārti vairs netika gūti. Rīdzinieki nosargāja uzvaru.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi.