Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā pirmo spēli 2016. gadā pirmdien, 4. janvārī, aizvadīja Rīgas "Dinamo" un iesāka gadu ar zaudējumu, pēcspēles metienos ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1) piekāpjoties Bratislavas "Slovan" vienībai.

Pirmā perioda 18. minūtē Pavols Skaļickis izmantoja Rīgas "Dinamo" aizsargu apmulsumu un guva vārtus, izvirzot "Slovan" vadībā. Izlīdzinājumu rīdzinieki panāca otrā perioda 15. minūtē, kad vārtu priekšā labi nospēlēja Tims Sestito.

Pēcspēles metienos "Slovan" uzvarēja ar 3:2, un divus no šiem trijiem vārtiem guva Žiga Jegličs.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!

$duelID=229;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>