Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien, 13. janvārī, Rīgas "Dinamo" savās mājās ar 1:2 (1:0, 0:2, 0:0) piekāpās Austrumu konferences līderiem Omskas "Avangard", tādējādi vēl vairāk attālinoties no cerībām par iekļūšanu "play off".

Spēli abas komandas iesāka augstā tempā, disciplinēti. Pirmais noraidījums gan bija pirmās trešdaļas ceturtajā minūtē, kad "Dinamo" nopelnīja komandas sodu, taču nākamā pauze bija tikai pēc vārtu guvuma nepilnas trīs sekundes pirms perioda beigām, kad Edgars Kulda pārspēja "Avangard" teicami spēlējošo čehu vārtsargu Dominiku Furhu.

Otrā perioda sestajā minūtē viesiem izdevās rezultātu izlīdzināt, bet četras ar pusi minūtes pirms trešdaļas beigām Pjotrs Hohrjakovs izvirzīja vadībā omskiešus, un tie vēlāk izrādījās uzvaras vārti.

Trešajā periodā "Dinamo" ļoti aktīvi spēlēja uzbrukumā, izdarot piecreiz vairāk metienu pa "Avangard" vārtiem nekā viesi pa mūsējiem - metienu attiecība bija 16 pret 3, tomēr vēlreiz pārspēt Furhu rīdziniekiem neizdevās.

Spēles pamatlaika beigās Normunds Sējējs lēma par Jakuba Sedlāčeka nomaiņu pret sesto laukuma spēlētāju, taču neveiksmīga Laura Dārziņa spēle šo vairākumu padarīja haotisku un "Avangard" no Rīgas varēja aizbraukt ar izcīnītiem trim punktiem.

Jāpiebilst, ka šis bija tikai otrais zaudējums "Dinamo" komandai abu vienību savstarpējās spēlēs "Arēnā Rīga" kopš 2010. gada.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!

$duelID=235;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>