Pirmo uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonā otrdien izcīnīja Latvijas klubs Rīgas "Dinamo", kas izbraukumā pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 3:2 (0:0, 2:0, 0:2, 0:0, 1:0) pārspēja Ufas "Salavat Julajev".

Pirmajā periodā abas komandas spēkojās diezgan līdzīgi, bet nevienai vārtus gūt neizdevās. Savukārt otrajā trešdaļā Rīgas "Dinamo" izvirzījās vadībā, divas reizes realizējot vairākumu. Vispirms 34. minūtē lielajā vairākumā Guntis Galviņš trieca ripu vārtu augšējā stūrī, bet četras minūtes vēlāk Koltons Gilīss vārtu priekšā mainīja Džastina Šaga mestās ripas virzienu, panākot 2:0.

Tomēr trešajā periodā laukumā dominēja "Salavat Julajev", kuri ar savu aktivitāti izprovocēja rīdziniekus uz noteikumu pārkāpumiem. 48. minūtē Deniss Kuļašs vairākumā samazināja "Dinamo" pārsvaru, bet tad piecas minūtes vēlāk Gilīsa noraidījumu izmantoja Envers Ļisins, tādējādi izlīdzinot rezultātu.

$duelID=491;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>

Pamatlaikā un pagarinājumā komandas vārtus neguva, tāpēc uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešami pēcspēles metieni jeb "bullīši". Rīgas "Dinamo" komandā Lauris Dārziņš un Pjotrs Ščastļivijs realizēja izgājienus, bet Sedlāčeks atvairīja divus no trim pretinieku metieniem.

Rīgas "Dinamo" tādējādi izcīnīja pirmos punktus šajā sezonā, ar diviem punktiem četrās spēlēs ierindojoties Rietumu konferences 13. vietā.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā var aplūkot detalizētu mača aprakstu.