Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš un viņa pārstāvētā Maskavas apgabala "Vitjazj" komanda ceturtdien zaudēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē.

"Vitjazj" viesos ar rezultātu 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) piekāpās Habarovskas "Amur" komandai.

Uzvarētājiem ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Aleksandrs Poluņins. Viesiem goda vārtus piecas minūtes pirms pamatlaika beigām guva Vitālijs Popovs.

Daugaviņš uz ledus pavadīja 21 minūti un 43 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja piecos no deviņiem iemetieniem. Viņš šajā sezonā 33 spēlēs guvis desmit vārtus un veicis 19 rezultatīvas piespēles.

"Vitjazj" ar 35 punktiem 35 spēlēs ieņem devīto vietu Rietumu konferencē.