Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas mājas spēļu pēdējo sēriju otrdien, 23. februārī, ar zaudējumu sāka Rīgas "Dinamo", kas ar 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) piekāpās Ufas "Salavat Julajev".

Rīdziniekiem sezonas izskaņā tagad vēl atlikušas divas spēles - ceturtdien pret Minskas "Dinamo" un sestdien pret Habarovskas "Amur".

Vienīgos vārtus rīdzinieku labā guva Mārtiņš Dzierkals, kurš otrajā periodā samazināja rezultāta starpību 1:2. Pirmajā periodā astotajā minūtē pēc labas "Salavat Julajev" saspēles vārtus guva Sakari Maninens, bet 18. minūtē Pavels Koļedovs panāca 2:0 viesu labā.

Trešos vārtus Ufas komanda guva pēdējās trešdaļas sestajā minūtē, kad precīzs vairājumā bija Dmitrijs Kugriševs.