Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" svētdien spēlē pret Maskavas "Dinamo" sagādāja galvenā trenera amata izpildītājam Valērijam Kuļibabam pirmo uzvaru, Oskaram Cibuļskim izceļoties ar diviem gūtiem vārtiem.

Rīdzinieki mājās trešās vietas īpašnieci Rietumu konferencē pieveica ar rezultātu 4:1 (1:1, 1:0, 2:0).

Divus vārtus laukuma saimnieku labā guva Oskars Cibuļskis, kurš starp trešdaļām intervijā "TV3 Sport Open" televīzijas kanālam izmantoja iespēju apsveikt meitu dzimšanas dienā. Precīzu metienu izpildīja arī Gints Meija, bet komandas kapteinis Lauris Dārziņš atdeva 11. un 12. rezultatīvo piespēli šosezon, savukārt spēles noslēgumā meta ripu tukšos vārtos. Dārziņam tie bija pirmie vārti šosezon.

Rīdzinieki jau spēles otrajā minūtē atklāja rezultātu. Ātri nopelnīts vairākums ļāva no zilās līnijas izcelties Cibuļskim. Taču par spēli ar ceļgalu pretinieka ceļgalā 5+20 minūtes nopelnīja Ralfs Freibergs. Maskavas komanda gan mazliet pasaudzēja mājiniekus, piecu minūšu laikā gūstot tikai vienus vārtus. Vārtu priekšā precīzi nospēlēja Antons Vedins.

Otrā perioda ievadā laukuma saimnieki pārdzīvoja pāris ilgus pretinieku uzbrukumus, bet spēles turpinājums joprojām liecināja, ka Rīgas komandai ir pa spēkam uzvarēt spēcīgo pretinieku. Vairāki uzbrucēji neizmantoja lieliskas iespējas, savukārt trešdaļas beigās Cibuļskis izmantoja Ivana Kulbakova kļūdu, vēlreiz precīzi metot no zilās līnijas.

Pēdējo 20 minūšu laikā Maskavas klubs tā arī nespēja pierādīt sava spēcīgā uzbrukuma potenciālu. Tā vietā Dārziņš vairākumā izkārtoja vārtu guvumu Gintam Meijam, bet pats komandas kapteinis pielika punktu spēlei, kad viesi jau bija nomainījuši vārtsargu Ivanu Bočarovu pret sesto laukuma spēlētāju.

Rīdzinieki ar šo panākumu apturējuši četru zaudējumu sēriju. "Dinamo" ar 23 punktiem 24 spēlēs ieņem desmito vietu Rietumu konferencē, par trim punktiem atpaliekot no "play-off" zonas. Maskavas "Dinamo" komanda ar 30 punktiem tikpat mačos saglabā trešo vietu konferencē.

Nākamo spēli Rīgas komanda aizvadīs piektdien, kad savās mājās uzņems Jāņa Jaka pārstāvēto "Soči" vienību.