Sensacionālu zaudējumu Eiropas čempionātā ceturtdaļfinālā ceturtdien piedzīvoja Melnkalnes basketbolistes, kuras tādējādi izstājās no cīņas par godalgām, tomēr saglabā cerību tikt uz Londonas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru.

Melnkalnes basketbolistes, kuras pirms tam EČ finālturnīrā nebija piedzīvojušas zaudējuma rūgtumu, ceturtdaļfinālā ar 44:56 (16:11, 11:13, 6:17, 11:15) piekāpās Turcijai, kas ceturtdaļfinālā iekļuva tikai pēdējā brīdī.

Melnkalnes basketbolistes ļoti slikti aizvadīja otro puslaiku, 20 minūšu laikā gūstot tikai 17 punktus un ielaižot 32 punktus. Uzvarētājām 14 punktus guva Sazije Ivegina, bet Melnkalnei 11 punktus guva Anna de Forge.

Turcijas basketbolistes līdz ar to sev ir nodrošinājušas dalību Londonas olimpisko spēļu kvalifikācijā. EČ pusfinālā turcietes tiksies ar Lietuvas-Francijas spēles uzvarētāju.