Eiropas čempionāta pusfinālā ceturtdien neiekļuva Lietuvas sieviešu basketbola izlase, kas labi aizvadīja sacensību pirmo un otro posmu.

Tomēr ceturtdaļfinālā Lietuvas basketbolistes ar 58:66 (13:11, 21:22, 8:20, 16;13) piekāpās pašreizējām Eiropas čempionēm Francijas spēlētājām, un turpinās cīņu par piekto vietu un pēdējo ceļazīmi uz Londonas olimpisko spēļu kvalifikāciju.

Vēl trešās ceturtdaļas vidū rezultāts bija neizšķirts 38:38, taču tad francūzietes salauza Lietuvas izlases pretestību, noslēdzot trešo ceturtdaļu savā labā 53:42. Lietuvietes pēdējās minūtēs tomēr spēja pietuvoties līdz " -5", taču vēl vairāk saasināt cīņu nespēja. Lietuvai 10 punktus guva Egle Sulčute, bet 14 punktus guva Emīlija Gomī.

Tagad pusfinālā Francija tiksies ar pagaidām lielāko sensāciju autorēm Turcijas basketbolistēm, bet Lietuva "mazajā pusfinālā" par 5.-8.vietu spēlēs pret Melnkalni.