Šveices hokeja izlase svētdien svinēja sesto uzvaru šāgada pasaules čempionātā, ar 3:1 (2:0, 1:0, 0:1) pārspējot Norvēģijas valstsvienību.

Pēc pirmās trešdaļas šveicieši jau bija vadībā ar 2:0. Pirmais Norvēģijas izlases vārtsargu Larsu Haugenu septītās minūtes sākumā pārspēja Simons Mozers, bet 16. minūtē Romāns Jozi Šveices komandas pārsvaru dubultoja.

Otrajā trešdaļā Šveices izlase jau panāca 3:0 - vārtus guva Partiks van Guntens, realizējot vairākumu, taču norvēģi neļāva šveiciešu vārtsargam Martinam Gerberam aizvadīt "sauso" spēli. Trešās trešdaļas sākumā, realizējot skaitlisko vairākumu, Kole-Kristians Tollefsens guva "goda vārtus" Norvēģijas izlasei, taču spēle noslēdzās ar Šveices uzvaru - 3:1.

Tādējādi Šveices izlase šo pasaules čempionātu turpina bez zaudējumiem, tikai vienā mačā viņi uzvarēja pagarinājumā un saņēma divus punktus. Savas grupas kopvērtējumā Šveice, saprotams, ir līdere un nodrošinājusi sev vietu ceturtdaļfinālā.

$d_id=109; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2013/hockeystar2013/fe.php' ?>