2014.gada pasaules čempionātu ar "sauso" uzvaru sāka Zviedrijas valstsvienība, kas A grupā ar 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) pārspēja Dānijas izlasi.

Rezultāts tika atklāts pirmā perioda vidū, kad Mikaels Baklunds pārspēja Dānijas vārtsargu. Dānijai pēc tam bija iespēja izlīdzināt rezultātu, tomēr tā palika neizmantota. Trešdaļas izskaņā Zviedrija par to sodīja un Baklunds bija precīzs otro reizi šajā mačā. 49.minūtē Zviedrijai izdevās panākt 3:0, precīzi metot Gustavam Nīkvistam.

Zviedrijas izlases vārtsargs Anderss Nilsons šajā mačā tika galā ar 21 pretinieka metienu, tā arī paliekot nepārspēts.

$d_id=18; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>