2014.gada pasaules hokeja čempionātā Kanādas valstsvienība A grupas spēlē ar rezultātu 6:1 (1:0, 4:0, 1:1) sagrāva Itālijas izlasi.

Kanāda maču sāka ļoti miegaini, un pirmajās minūtēs pārsvars piederēja Itālijas komandai. Tā savas iespējas neprata izmantot, un 14.minūtē Džoels Vords izvirzīja vadībā kanādiešus. Pirmā perioda noslēgumā smagu traumu pēc rupja spēka paņēmiena guva Alekss Barovs, bet vainīgais Joahims Ramosers saņēma 5+20 minūšu noraidījumu.

Kanāda piecu minūšu vairākumā guva otros vārtus, 22. minūtē precīzi metot Kodijam Hodžsonam. Četras minūtes pēcāk Džeisons Čimera panāca 3:0, bet perioda vidū Kails Turiss mazākumā guva vēl vienus vārtus. Kanāda pēc Hodžsona otrajiem vārtiem spēlē ieguva arī piecu vārtu pārsvaru. Lai arī itāļiem otrajā trešdaļā joprojām bija iespējas, tās joprojām netika realizētas vārtu guvumā.

Pēdējā periodā sākumā Itālijas spēlētājs Davids Borelli guva savai komandai "goda" vārtus, bet Brejdens Šens 57.minūtē panāca mača gala rezultātu.

$d_id=68; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>