2014.gada pasaules hokeja čempionāta B apakšgrupas spēlē ASV izlase ar rezultātu 5:4 (0:0, 3:3, 2:1) pārspēja Vāciju, noslēdzot apakšgrupu turnīru.

Pirmajā trešdaļā Vācijas izlase guva vārtus, taču tie netika ieskaitīti, jo Janiks Seidenbergs ripu vārtos raidīja ar kāju. Tad vāciešiem neizdevās realizēt trīs vairākumu pēc kārtas, un pēc pirmajām 20 minūtēm rezultāts bija bezvārtu neizšķirts 0:0. Otrā perioda otrajā minūtē Džastins Abdelkeiders izvirzīja vadībā ASV, taču pēc divām minūtēm vācietis Aleksandrs Veiss pārtvēra ripu un vienatnē pārspēja vārtsargu Timu Tomasu.

Spēles 28.minūtē Drū Šors mazākumā atguva vadību amerikāņiem, taču trīs minūtes vēlāk Kaijs Hospelts realizēja Vācijas vairākumu. Trešdaļa turpinājās rezultatīvā cīņā, un Mets Donovans guva vārtus vairākumā, tomēr drīz pēc tam Leons Draizaitls ātrā pretuzbrukumā atkal atjaunoja neizšķirtu rezultātu.

Trešās trešdaļas sākumā ASV hokejistiem bija vēl viens vairākums, un tajā Džonijs Gurdo skaisti apspēlēja pretinieku un izdarīja precīzu metienu. Šis vārtu guvums tika ieskaitīts pēc atkārtojuma noskatīšanās. ASV izlase spēja gūt vēl vienus vārtus, kad neuzmanīts vārtu priekšā palika Abdelkeiders, tomēr Vācija vēl centās atspēlēties, precīzi metot Tobiasam Riederam. Atlikušajās divās minūtēs vairs vārti netika gūti.

ASV sacensības turpinās ceturtdaļfinālā, bet Vācijai šī bija pēdējā spēle šajā pasaules čempionātā.

$d_id=104; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>