Kanādas hokeja izlase trešdien pasaules čempionātā Prāgā guva jau savu ceturto uzvaru četrās spēlēs, A grupas mačā atspēlējot trīs vārtu deficītu un ar 6:4 pieveicot Zviedriju.

Abu Prāgas grupas līderu duelis aizritēja aizraujošā, skatītāju acij tīkamā cīņā, ar daudzām vārtu gūšanas iespējām un daudziem "goliem". Pēc izgāšanās pirmajā periodā, kurā kanādieši izdarīja tikai piecus metienus, Ziemeļamerikas hokejisti pārņēma pilnībā iniciatīvu, turpinājumā izdarot 34 metienus.

Zviedri ļoti apņēmīgi iesāka spēli neļaujot "ieskrieties" kanādiešiem. Sestajā minūtē Antons Landers guva zviedriem pirmos vārtos, bet perioda izskaņā nepilnu 30 sekunžu laikā Viktors Rasks un Filips Forsbergs panāca jau 3:0.

Otrajā periodā laukumā iznāca "cita" Kanādas izlase, trešdaļas vidū astoņu minūšu laikā panākot izlīdzinājumu. Sākumā Ārons Ekblads pielaboja metienu, tad Teilors Hols realizēja "bullīti", bet pēc brīža Šons Kutijē izlīdzināja rezultātu 3:3. Nepilnu minūti vēlāk Oskar Mellers atguva Zviedrijai pārsvaru, bet pēdējā periodā kanādieši tik atklātajā spēlē salauza zviedru pretestību. Pēdējās trešdaļas vidū Patriks Vīrkohs ar teicamu plaukstas metienu izlīdzināja rezultātu, pēc trīs minūtēm Tailers Eniss vairākumā guva uzvaras vārtus, bet priekšpēdējā minūtē Tailers Segins iemeta ripu jau tukšos zviedru vārtos.

$d_id=53; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>