Savu ceturto uzvaru piecās spēlēs sestdien pasaules čempionātā izcīnīja Zviedrijas hokeja izlase, kas tikai pagarinājumā ar 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0) pieveica Šveices valstsvienību.

Zviedrija tādējādi oficiāli sev garantējusi vietu ceturtdaļfinālā, bet šveicieši ar gūto punktu pietuvojušies iekļūšanai "play off".

Spēles astotajā minūtē Viktora Raska metienu pielaboja Eliass Lindholms, bet līdz pat pamatlaika beigām zviedri nekādi nespēja uzlauzt šveiciešu aizsardzību. Savukārt šveicieši, pateicoties veiksmei panāca izlīdzinājumu, - trešā perioda sākumā pēc Ērika Blūma metiena no Simona Bodenmana rikošetā ielidoja vārtos. Pagarinājumā izšķirošs bija Šveices hokejista Morisa Trahslera misēklis – viņš aizsardzībā nedaudz izpalīdzēja komandas biedram, nedaudz ar savu nūju paslidinot viņam nūju, ko bija pazaudējis. Tas nav atļauts, tiesneši piešķīra sodu, un jau pēc 17 sekundēm Filips Forsbergs bija izmanīgāks vārtu priekšā, atnesot zviedriem uzvaru.

$d_id=81; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>