Pārbaudes spēlē pirms pasaules hokeja čempionāta Šveices izlase ar rezultātu 5:3 pārspēja Zviedrijas valstsvienību.

Šveices izlasi vadībā jau ceturtajā minūtē izvirzīja Kriss Baltisbergers, bet otrajā periodā Gustavs Forslings un Linuss Gultstroms ar vārtu guvumiem deva vadību Zviedrijas izlasei. Lino Martšini panāca rezultātu 2:2, savukārt pēcāk Luka Kunti atkal deva vadību šveiciešiem.

Janiks Ratgebs panāca divu vārtu pārsvaru Šveices izlasei, bet pēdējās divās minūtēs zviedri deva sev cerības uz "aizķeršanos" šajā spēlē, kad vārtus vairākumā guva Niks Sorensens. Pāris sekundes pēc tam Piuss Suters raidīja ripu tukšos vārtos un panāca mača gala rezultātu.

Kā zināms, Šveice un Zviedrija būs Latvijas izlases pretinieces pasaules čempionātā.

Citā pārbaudes spēlē Somija ar rezultātu 3:2 uzvarēja Slovākijas hokejistus.

Uzvarētājiem vārtus guva Tomi Sallinens, Ēro Elo un Jake Virtanens, līdz spēles 33. minūtei panākot rezultātu 3:0, bet slovākiem mača izskaņā divus vārtus guva Dominiks Graņāks un Patriks Lusņaks.