ASV izlase 2016. gada pasaules hokeja čempionāta B grupas spēlē Sanktpēterburgā ar rezultātu 5:1 (0:0, 3:0, 2:1) pārliecinoši apspēlēja Ungārijas valstsvienību, kas šajā turnīrā vienīgā nav izcīnījusi punktus.

Mača pirmajā periodā Ungārijas vārtsargs Adams Vajs turēja savu komandu spēlē, atvairot visus 15 ASV hokejistu metienus, bet 25. minūtē vairākumā amerikāņi izvirzījās vadībā. Ungāri mazākumā devās uzbrukumā, taču kļūdījās, un tam uzreiz sekoja ASV prettrieciens. Kriss Vaidmens teicami piespēlēja Nikam Folinjo, kurš izgājienā meta ripu vārtu devītniekā.

18 sekundes vēlāk rezultāts kļuva 2:0, Vinsam Hinostrozam raidot ripu pāri Vaja plecam. Savukārt 35. minūtē Dilans Larkins ieslidoja dziļi zonā un izdarīja metienu no asa leņķa, trāpot pa vārtsarga kāju, no kuras ripa lidoja vārtos.

Astoņas minūtes pirms mača beigām Folinjo ar individuālo meistarību guva savus otros un komandas ceturtos vārtus, bet piektos vārtus amerikāņiem guva Konors Mērfijs. Mača izskaņā Ungārija tika pie goda vārtiem, vairākumā precīzi metot Istvanam Šofronam, kurš noslēdza ātru saspēli.

ASV izlase ar deviņiem punktiem piecās spēlēs ierindojas trešajā vietā B grupā, kamēr bez punktiem esošā Ungārija ieņem pēdējo pozīciju.

$duelID=331;$eventID=11;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>