Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Māris Bičevskis pēc uzvaras vārtu guvuma svarīgākajā spēlē pret Kazahstānu atzina, ka viņam ļoti palīdzējusi veiksme.

Jau vēstīts, ka Latvijas izlase pasaules čempionāta spēlē ar rezultātu 2:1 uzvarēja Kazahstānu, tādējādi nodrošinot valstsvienības palikšanu elites divīzijā. Bičevskis uzvaras vārtus guva pēdējā trešdaļā, kad līdz spēles beigām bija palikušas piecas minūtes.

"Es vārdos nevaru izteikt, cik ļoti man paveicās," pēc spēles sacīja Bičevskis, kurš citēts Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) mājaslapā. "Es redzēju, ka Miks Indrašis ļoti labi nospēlēja aiz vārtiem, es redzēju, ka ir pietiekami daudz vietas, lai varētu doties uz vārtu priekšu un izdarīt metienu."

Tikmēr vārtsargs Elvis Merzļikins uzsvēra šīs spēles nozīmīgumu: "Spēle pret man Zviedriju bija grūta, jo tā man bija pirmā pasaules čempionātā, bet šodien nebija viegli, jo mačs bija ļoti svarīgs," teica Merzļikins, kurš atvairīja 19 no 20 pretinieku metieniem.

$duelID=345;$eventID=11;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>