Pasaules hokeja čempionātā pirmās divīzijas B grupas turnīrā Tallinā pirmdien, 29. aprīlī, pie pirmā panākuma tika mājiniece Igaunija, bet Polija guva otro drošo panākumu divos mačos.

Dienas pirmajā spēlē Rumānija, kas turnīra pirmajā spēlē pēcspēles metienos apbēdināja igauņus, atspēlēja divus vārtu deficītu un ar 3:2 pieveica Japānu. Uzvaras vārtus rumāņi guva trīsarpus minūtes pirms mača beigām.

Vēlāk Polija ar 7:3 pieveica Ukrainu, piecus vārtus gūstot Damjanam Kapicam.

Savukārt vakarā mājinieki igauņi ar 4:1 pieveica Nīderlandi. Otrā perioda 11. sekundē Nīderlande panāca 1:1, bet jau pēc 39 sekundēm Igaunija atguva vadību un to vairs neatdeva.

Tallinas turnīra uzvarētāji nākamajā gadā spēlēs pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupā, kas ir pēc spēka otrā līga.