Lietuvas hokeja izlase otrdien Ļubļanā ar zaudējumu sāka pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīru, pirmajā mačā ar rezultātu 2:4 piekāpjoties mājiniekiem slovēņiem.

Šajā mačā Slovēnija izvirzījās vadībā ar 4:0, kad precīzi pirmajā periodā meta Miha Verličs, otrajā trešdaļā vārtus guva Anže Kuralts un Blāzs Tomaževičs, bet trešajā periodā rezultatīvi meta Gregors Koblārs. Lietuva precīzus metienus izpildīja pamatlaika pēdējās piecās minūtēs, kad goda vārtus savai komandai guva Aivars Bendzjus un Emilijus Krakausks.

Citā mačā Ungārija ar 5:1 sagrāva Dienvidkorejas valstsvienību, trīs vārtus uzvarētājiem gūstot Čanadam Erdelam.

Pirmās divīzijas A grupā piedalās arī Rumānijas valstsvienība, kas trešdien tiksies ar Slovēniju, bet Lietuva spēkosies ar Ungāriju.

Šogad pirmās divīzijas B grupā uzvarēja Polijas valstsvienība, kas nākamajā gadā atgriezīsies A grupā. Igauņi B divīzijas turnīrā izcīnīja vienu uzvaru un saglabāja vietu šajā divīzijā.