Pasaules hokeja čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīra spēlē Ļubļanā Dienvidkorejas valstsvienība ar rezultātu 4:1 pārspēja Rumāniju, gūstot pirmo uzvaru turnīrā.

Abas komandas pirmajā trešdaļā vārtus neguva, bet tad Vonjuns Kims un Jungvo Jeons deva divu vārtu pārsvaru korejiešiem. Krievijā dzimušais Alberts Zagiduļins vienus vārtus Rumānijai atspēlēja, bet Minvanam Kangam un Jeonam trešajā trešdaļā izdevās gūt pa vārtiem un panākt mača gala rezultātu.

Kopvērtējumā Slovēnija un Ungārija divās spēlēs izcīnījušas pa sešiem punktiem, bet Dienvidkoreja ar trīs punktiem divās spēlēs ieņem trešo vietu. Lietuva un Rumānija pie punktiem vēl nav tikušas.

Abas līderes piektdien tiksies savā starpā, bet Dienvidkoreja spēkosies ar Lietuvu.