Pašreizējā pasaules čempione Kanādas hokeja izlase svētdien, 15. maijā, Helsinkos tika pie savas otrās uzvaras divās spēlēs, ar 6:1 (1:1, 3:0, 2:0) pieveicot Itālijas valstsvienību.

Lai gan praktiski visu spēli Kanādas pārsvars neradīja šaubas, hokeja dzimtenes pārstāvjiem nācās atspēlēties. Kanādiešu uzbrukumi spēles sākumā nebija diez ko bīstami, bet itāļi 13. minūtē izmantoja pretuzbrukumu un Fils Pjetroniro ar teicamu metienu panāca 1:0 itāļu labā.

Kanāda pēc trīs minūtēm izlīdzināja rezultātu, vārtus gūstot Trevisam Sanheimam, bet spēles turpinājumā pilnībā laukumā dominēja kanādieši. Otrajā periodā Džošs Andersons, Nikolā Ruā un Kents Džonsons palielināja Kanādas pārsvaru līdz 4:1, bet pēdējā trešdaļā ar vārtu guvumiem vēl izcēlās Daisīns Majo un Noā Gregors.

Pasaules čempionāta turpinājumā Kanādas izlasei Helsinku grupā jau pirmdien jātiekas ar Pekinas olimpisko spēļu vicečempioni Slovākiju, bet Itālija pēc vienas dienas atpūtas otrdien, 17. maijā, spēlēs pret Dāniju.