Latvijas uzbrucēju Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā "Orebro" otrdien savā laukumā cieta zaudējumu Zviedrijas hokeja līgas (SHL) pusfināla spēlē un ar 2-4 zaudēja arī sērijā.

"Orebro" mājās ar 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) zaudēja Šellefteo AIK.

Abi Latvijas hokejisti spēlēja trešajā maiņā.

Ābols, laukumā pavadot 19 minūtes un 56 sekundes, divas reizes metra pa vārtiem, uzvarēja desmit no 12 iemetieniem un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Marenis spēlēja 13 minūtes un 17 sekundes mazāk, pielietoja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja divas soda minūtes, kuru laikā vārti netika zaudēti.

Vienīgos vārtus 15 sekundes pirms otrā pārtraukuma guva Jonatans Jonsons.

"Orebro" turnīra tabulā 14 komandu konkurencē ieņēma ceturto vietu un izslēgšanas spēles sāka no ceturtdaļfināla.

Ābols nākamajā sezonā pārstāvēs citu Zviedrijas klubu Engelholmas "Rogle", kamēr Marenis sezonas otrajā daļā tika izīrēts no zviedru otrās līgas komandas Ernšeldsvīkas "MoDo".

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.