Polijas hokeja izlase pasaules čempionāta pirmajā spēlē ar Latviju visus četrus vārtus guva pēc rikošetiem un ar veiksmes palīdzību. Veiksme Poliju nepameta arī otrajā mačā ar Zviedriju, vienīgos vārtus gūstot atkal ar veiksmes palīdzību.

Polija divās spēlēs guvusi piecus vārtus un visos poļiem uzsmaidījusi veiksme. Zviedriem poļi zaudēja ar 1:5, bet spēles gaitā otrajā periodā samazināja rezultāta starpību līdz 1:3. Otra perioda sākumā pēc zviedru aizsargu kļūdas Alans Liščarčiks izgājienā viens pret vienu nespēja pārspēt zviedru vārtu vīru Filipu Gustavsonu. Tomēr ripa nonāca aiz vārtiem, Liščarčiks uzmeta vārtu virzienā – ripa trāpīja pa Gustavsona kājsargu un ielidoja vārtos.

Zviedrija – Polija 5:1

Austrija – Šveice 5:6

Dānija – Kanāda 1:5

Latvija – Francija 3:2

Slovākija – Kazahstāna 6:2

Somija – Lielbritānija 8:0

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!