Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēle starp Kristapa Porziņģa pārstāvēto Ņujorkas "Knicks" un Portlendas "Trail Blazers" otrdien izcēlās ar vairākām jautrām epizodēm.

Pirmajā ceturtdaļā "Knicks" zvaigzne Karmelo Entonijs uzbrukumā pēc pārkāpuma centās iespraust bumbu grozā, taču viņam nācās smagi vilties. NBA zvaigzne trāpīja pa groza stīpu un pēc neveiksmīgā mēģinājuma vēl nokrita uz parketa, bet pēc mača šī epizode izpelnījās jautrus komentārus līdzjutēju vidū.

Savukārt citā epizodē neveikla kustība sanāca kādam no faniem pirmajās rindās. Pēc neveiksmīga metiena vīrietis centās izvarīties no bumbas, taču, acīmredzot, bija piemirsis, ka rokās ir pilna alus glāze.

"Knicks" šajā spēlē piekāpās ar 85:104, piedzīvojot 15. zaudējumu pēdējās 18 spēlēs. Porziņģis šajā spēlē laukumā pavadīja 24 minūtes un 48 sekundes, gūstot 11 punktus.