Krievijas kausa izcīņas finālspēle otrdien noslēdzās ar masu kautiņu starp Maskavas "Lokomotiv" un "Ural" futbolistiem.

Krievijas kausa izcīņas finālspēlē uzvaru ar rezultātu 2:0 izcīnīja Maskavas "Lokomotiv" futbolisti. Abi vārti tika gūti mača beigu daļā, vispirms 76. minūtē precīzs bija Igors Deņisovs, bet kompensācijas laika pirmajā minūtē precīzs bija Aleksejs Mirančuks.

Tomēr spēle ar to nenoslēdzās, jo pie "Ural" komandas vārtiem futbolisti sāka grūstīties, līdz konflikts pārauga dūru vicināšanā. Pēc kautiņa beigām komandas spēli noslēdza ar deviņiem laukuma spēlētājiem, jo noraidīti tika "Lokomotiv" spēlētāji Ari un Džefersons Farfans, kā arī "Ural" spēlētāji Artjoms Fidlers un Edgars.

Ar to nekārtības šajā spēlē nebeidzās, jo Soču stadiona tribīnēs savā starpā kaut ko nesadalīja vairāki "Lokomotiv" līdzjutēji, uzsākot svastarpējo kautiņu.