Bijušais Latvijas izlases basketbolists Kaspars Kambala diskvalifikācijas dēļ nevarēja parakstīt vairāku miljonu eiro ienesīgu līgumu, sporta sarunu šovā "eXi" atklāja centra pozīcijas spēlētājs.

Kaspars Kambala 2007. gada 25. janvārī aizvadīja pēdējo spēli Stambulas "Fenerbahce Ulker" rindās. Basketbolistam decembrī veiktā dopinga pārbaudē tika konstatētas kokaīna pēdas, par ko Kambala no Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) izpelnījās diskvalifikāciju uz diviem gadiem.

"Tas lēmums vilksies līdzi līdz mana mūža galam," stāsta Kambala. "Vai es to nožēloju? Nav ko tur nožēlot. Sapratu, ka tā bija nepareiza izvēle sportiskā, personīgā un, tici man, finansiālā ziņā."

Basketbolists gan uzsver, ka iztērētā nauda nav salīdzināma ar to naudu, ko viņš būtu varējis nopelnīt, ja nebūtu diskvalificēts.

"Man līgumā bija palikuši vēl 800 tūkstoši. Es pazaudēju to. Man būtu taisīta Turcijas pase. Tā komanda vinnēja Turcijas čempiontitulu. Visi spēlētāji dabūja jaunu līgumu uz diviem gadiem. Vils Solomons – viņam bija 900 tūkstošu liela alga – dabūja trīs miljonus uz diviem gadiem. Man togad bija 1,2 miljoni. Droši vien būtu dabūjis 6 miljonus uz trim gadiem. Tas būtu izmainījis manu dzīvi."

Sporta sarunu šovs "eXi" ir Jāņa Celmiņa un "Sportacentrs.com" veidots raidījums, kas katru otro ceturtdienas vakaru, pulksten 21.15 skatāms "Sportacentrs.com TV" kanālā, kā arī pēcāk pieejams portālā "Sportacentrs.com". Tajā bijušie sportisti apskata aktuālus sporta notikumus caur bijušo atlētu prizmu. "eXi" otrās sezonas sastāvs: bijušais Latvijas izlases vārtsargs Edgars Masaļskis, bijušais basketbolists Kaspars Kambala un futbolists ar raibu spēlētāja karjeru – Renārs Rode.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!