Foto: Publicitātes foto
Otrdien, 28. novembrī, ar četrām spēlēm noslēdzas "Dateks" Latvijas e-sporta virslīgas priekšsacīkstes un kļūs zināmi finālturnīra dalībnieki, kas turpinās cīņu par Latvijas e-sporta pirmo čempionu titulu un 1200 eiro lielo balvu fondu.

"Dateks" virslīgas pirmās sezonas galvenā pamatdisciplīna ir "Counter-Strike 2". Portāls "Delfi" piedāvā septītās kārtas spēļu video tiešraidi.

28. novembra spēļu saraksts
18:00 GARAZA - EC BANGA
19:00 NOXA - sunshine!
20:00 hypewrld - HAVENs
21:00 SkinLordz - EC LIVONIA


Kā ziņots, jaunas vēsmas ienākušas Latvijas e-sporta vidē un pirmo reizi valsts vēsturē tiek rīkotas nacionālā mēroga sacensības – "Dateks" virslīga.

Sacensības uzņēmušies rīkot domubiedri no e-sporta aktīvistu grupas "kleverr", bet sacensību pirmās sezonas lieldraugs ir datortehnikas interneta veikals "Dateks". Pirmās sezonas kopējais balvu fonds ir 1200 eiro, no kuriem 1000 eiro iegūs sezonas uzvarētājs un 200 eiro – otrās vietas ieguvēji.

"Dateks" virslīgas pirmā sezona ilgs nepilnus divus mēnešus – no 17. oktobra līdz 28. novembrim katru otrdienu starp visām komandām tiks aizvadītas spēles vienai pret otru, izspēlējot viena apļa turnīru. Sezonas izskaņā četras spēcīgākās komandas tiksies lielajā finālturnīrā jeb "Dateks" virslīgas "Final Four", kurā tiks noskaidrots pirmais Latvijas virslīgas čempions.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!