2013.gada Eiropas basketbola čempionāta spēlē piektdien Beļģijas izlase ar rezultātu 76:71 (23:19, 10:19, 22:17, 21:16) pārspēja Lielbritānijas valstsvienību.

15 punktus uzvarētājiem guva Saša Masots, 13 punkti Venam Mukubu, bet 10 punkti un 10 atlekušās bumbas Aksela Hervela kontā. Tikmēr Lielbritānijai 19 punktus sameta Daniels Klarks, bet pa 12 punktiem sameta Kierons Ačara un Mailss Hensons.

Lai arī mača pirmajā daļā Beļģija bija veiksmīgāka, tomēr otrajā ceturtdaļā Lielbritānija prata iegūt piecu punktu pārsvaru (38:33). Beļģija trešās ceturtdaļas laikā prata rezultātu izlīdzināt, bet mača noslēdzošajā ceturksnī viņiem izdevās izcīnīt uzvaru.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!