Trešo zaudējumu 2013.gada Eiropas basketbola čempionātā sestdien piedzīvoja Krievijas izlase, kas ar rezultātu 62:81 (15:18, 14:16, 16:18, 17:29) D grupas spēlē piekāpās Zviedrijas valstsvienībai.

Uzvarētājiem 25 punktus guva Džefrijs Teilors, kurš izcīnīja sešas atlekušās bumbas, bet 22 punkti un 13 atlēkušās bumbas Jona Jerebko kontā. Vēl 11 punktus pievienoja Kenijs Grants. Krievijas izlasē 15 punktus guva Aleksejs Šveds, bet 13 punkti Semjona Antonova kontā.

Zviedrija spēles pirmajās sešās minūtēs ieguva pārsvaru (13:4), taču Krievijas basketbolisti ceturtdaļas beigās sešus punktus atspēlēja (15:18). Otrās ceturtdaļas sākumā Krievija pārņēma vadību ar 21:18, bet puslaika turpinājumā ritēja līdzīga cīņa. Pēc 20 nospēlētām minūtēm rezultāts bija 34:29 Zviedrijas labā. Trešajā ceturtdaļā cīņas ritējums būtiski nemainījās (52:45), bet pēdējās desmit minūtēs Zviedrija ieguva pārliecinošu pārsvaru, atrāvās no pretiniekiem un guva drošu uzvaru.

Visu grupu kopvērtējums
Pilns spēļu kalendārs

Spānijas izlase C grupas spēlē ar rezultātu 60:39 (18:7, 15:18, 14:12, 13:2) pārspēja Čehijas valstsvienību.

Uzvarētājiem ar 14 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām izcēlās Rūdijs Fernandess, bet 10 punktus guva Rikijs Rubio. Desmit bumbas zem groziem un divus punktus spāņiem pievienoja Marks Gasols. Tikmēr Čehijas izlasē pa septiņiem punktiem guva Pāvels Pumprla un Jans Veselijs, kurš izcīnīja arī 14 atlēkušās bumbas. Pieci punkti un 12 bumbas zem groziem Ļubuša Bartona kontā.

Spēles sākumā Spānija izvirzījās vadībā ar 15:6, un arī pirmo ceturtdaļu noslēdza ar deviņu punktu pārsvaru. Mača turpinājumā Čehijai izdevās pietuvoties līdz divu punktu deficītam, tomēr spāņi līdz puslaika beigām atkal atrāvās no pretiniekiem (33:25). Mača turpinājumā Spānija laukumā bija krietni pārliecinošāka, bet pēdējā ceturtdaļā čehiem izdevās gūt tikai divus punktus.