Horvātijas basketbola izlase sestdien nodrošināja sev vietu Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā, izcīnot vēl vienu uzvaru otrā posma F grupas mačā.

Otrā posma spēlē sestdien Horvātija ar 76:68 (8:17, 23:19, 26:9, 19:23) uzvarēja Itāliju, sagādājot pretiniekiem otro zaudējumu pēc kārtas. Sākot otrā posma sacensības, Itālija bija vienīgā komanda bez zaudējumiem turnīrā, taču tagad piedzīvojusi divus zaudējumus pēc kārtas un sarežģījusi sev iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Itālija daudz pārliecinošāk iesāka spēli un otrās ceturtdaļas ceturtajā minūtē panāca jau +13. Taču tad horvāti lēnām samazināja starpību, otrā puslaika sākumā izlīdzināja rezultātu, bet tad veica izšķirošo izrāvienu. Otrās ceturtdaļas pirmajā daļā Itālija bija vadībā ar 43:41, taču pēdējās ceturtdaļas sākumā ar 64:49 vadībā bija jau Horvātija. Divarpusi minūtes pirms spēles beigām Itālija pietuvojās līdz "-4", taču vēl vairāk saasināt cīņu nespēja.

Horvātijas labā 18 punktus guva Bojans Bogdanovičs, 14 punktus – Krunoslavs Simons, 13 punktus – Roko Ukičs, 12 punktus – Dontaje Dreipers. Itāliju no zaudējuma neglāba Luidži Datomes 24 gūtie punkti, bet vēl 12 punktus itāļiem guva Pjetro Aradori.

$d_id=105; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/eurobasket2013/eb2013star.inc' ?>